Sterktelijst VTTL Heren
Volgnr | Index | Aansluitingsnr | Naam | Klassement |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | 504275 | AERTS WESLEY | B6 |
2 | 2 | 512448 | TEMMERMAN SANDER | B6 |
3 | 5 | 514366 | ANDRIES JENS | C0 |
4 | 5 | 510422 | VAN ASSCHE FILIP | C0 |
5 | 5 | 516595 | WAUTERS JORDI | C0 |
6 | 7 | 514289 | JANSSENS LUKA | C2 |
7 | 7 | 504513 | VAN RAEMDONCK STIJN | C2 |
8 | 11 | 514159 | BAELE MATTHIAS | C4 |
9 | 11 | 505681 | HEYNDERICKX MICHIEL | C4 |
10 | 11 | 503406 | MEERSCHAUT GUY | C4 |
11 | 11 | 504018 | VAN DE VOORDE NELE | C4 |
12 | 13 | 516827 | VAN HECKE KIMBERLY | C6 |
13 | 13 | 503409 | VANHAVERE FILIP | C6 |
14 | 15 | 514287 | GEERTS JITSKE | D0 |
15 | 15 | 519219 | VAN DAELE JORDY | D0 |
16 | 20 | 523276 | DESMIDT AIDEN-QUINN | D2 |
17 | 20 | 504723 | INGHELS JAN | D2 |
18 | 20 | 524620 | OP DE BEECK LENN | D2 |
19 | 20 | 518138 | THIERENS JELLE | D2 |
20 | 20 | 527278 | VANDECASTEELE SANDER | D2 |
21 | 26 | 504644 | BORRY PASCAL | D4 |
22 | 26 | 518004 | D HEER ROBIN | D4 |
23 | 26 | 503955 | OP DE BEECK JEREMY | D4 |
24 | 26 | 510498 | VAN DAELE HARRY | D4 |
25 | 26 | 505005 | VAN DAELE WIM | D4 |
26 | 26 | 524765 | VANDECASTEELE CHRIS | D4 |
27 | 29 | 508520 | CELIS YANNICK | D6 |
28 | 29 | 530536 | HONORE DORIAN | D6 |
29 | 29 | 529582 | WULGAERT VIC | D6 |
30 | 35 | 531047 | BLIJWEERT PIETER-JAN | E0 |
31 | 35 | 505682 | DE CORT ERWIN | E0 |
32 | 35 | 515167 | DE WILDE ILSE | E0 |
33 | 35 | 520964 | SMET BELLE | E0 |
34 | 35 | 513014 | VAN COUWENBERGHE MEREL | E0 |
35 | 35 | 501812 | WITTOCX FILIP | E0 |
36 | 38 | 530652 | CARNIER JOPPE | E2 |
37 | 38 | 505122 | DE BURGGRAVE ANTOINE | E2 |
38 | 38 | 526254 | VAN DAM JELLE | E2 |
39 | 44 | 503956 | CALLEBAUT PETRA | E4 |
40 | 44 | 531077 | CARNIER OLIVIER | E4 |
41 | 44 | 528758 | D'HAESE ELIAS | E4 |
42 | 44 | 516826 | VAN DEN EEDE KURT | E4 |
43 | 44 | 531835 | VAN NIEUWENHUYZE ARNE | E4 |
44 | 44 | 504907 | VANDENHENDE NICOLE | E4 |
45 | 49 | 514248 | BAETENS MAGDA | E6 |
46 | 49 | 504901 | DE MEIRICHY KEVIN | E6 |
47 | 49 | 503896 | FAEMS GREET | E6 |
48 | 49 | 529730 | HOUSSIAN ARTHUR | E6 |
49 | 49 | 531344 | STREMERSCH KOBE | E6 |
50 | 49 | 503410 | VANDERVREKEN STEVE | E6 |
51 | 53 | 532658 | BRUSSELMANS JEROEN | NG |
52 | 53 | 527538 | DE BELEYR DOMINIEK | NG |
53 | 53 | 532288 | VAN EETVELT VINCE | NG |
54 | 53 | 527279 | VANDECASTEELE HANNE | NG |
55 | 53 | 521320 | VANDERVREKEN TIBEN | NG |
Rangschikking VTTL
Reeks A LAND VTTL - RegionVTTL - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P.W. Diest B | 18 | 17 | 1 | 0 | 207 | 81 | 679 | 349 | 52 |
2 | TTC Kruibeke vzw A | 17 | 9 | 4 | 4 | 155 | 117 | 554 | 477 | 39 |
3 | TTC Nova Opdorp vzw A | 18 | 9 | 6 | 3 | 153 | 135 | 562 | 526 | 39 |
4 | TTC Schulen C | 17 | 9 | 5 | 3 | 154 | 118 | 560 | 476 | 38 |
5 | Hurricane T.T.W. A | 17 | 9 | 5 | 3 | 154 | 118 | 570 | 477 | 38 |
6 | KTTC Salamander Mechelen A | 17 | 6 | 7 | 4 | 136 | 136 | 536 | 527 | 33 |
7 | Geelse TTC B | 17 | 7 | 8 | 2 | 138 | 134 | 524 | 513 | 33 |
8 | TTC Rooigem Gent VZW D | 18 | 4 | 8 | 6 | 133 | 155 | 548 | 610 | 32 |
9 | T.T.C. De woudpalet Houthulst vzw A | 17 | 6 | 8 | 3 | 131 | 141 | 509 | 532 | 32 |
10 | TTK Turnhout B | 17 | 6 | 11 | 0 | 108 | 164 | 451 | 587 | 29 |
11 | T.T.C. Free Time Zonnebeke A | 18 | 2 | 14 | 2 | 79 | 209 | 387 | 709 | 24 |
12 | Tafeltennisclub A (af) | 11 | 2 | 9 | 0 | 68 | 108 | 282 | 379 | 15 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 1 - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC QLT Gent A | 18 | 14 | 2 | 2 | 195 | 93 | 667 | 446 | 48 |
2 | TTC Merelbeke D | 19 | 13 | 4 | 2 | 187 | 117 | 668 | 498 | 47 |
3 | TTC Lobos-Lochristi A | 18 | 10 | 2 | 6 | 163 | 125 | 612 | 511 | 44 |
4 | TTC Stekene VZW C | 19 | 11 | 7 | 1 | 166 | 138 | 639 | 545 | 42 |
5 | TTC Sint-Pauwels vzw A | 19 | 10 | 7 | 2 | 171 | 133 | 624 | 541 | 41 |
6 | KTTC Meteor Oudenaarde A | 19 | 10 | 7 | 2 | 156 | 148 | 579 | 555 | 40 |
7 | Tafeltennisclub B | 18 | 9 | 5 | 4 | 152 | 136 | 568 | 564 | 40 |
8 | TTC Rooigem Gent VZW E | 18 | 9 | 8 | 1 | 134 | 154 | 555 | 585 | 37 |
9 | TTC Hamme B | 18 | 5 | 10 | 3 | 135 | 153 | 534 | 587 | 31 |
10 | Tafeltennisclub Wetteren A | 19 | 3 | 13 | 3 | 124 | 180 | 524 | 639 | 28 |
11 | TTC Rooigem Gent VZW F | 19 | 2 | 17 | 0 | 111 | 193 | 475 | 681 | 22 |
12 | TTC Ninove B | 18 | 1 | 15 | 2 | 82 | 206 | 401 | 694 | 22 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 2B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Deinze vzw A | 19 | 19 | 0 | 0 | 262 | 42 | 830 | 241 | 57 |
2 | TTC Sleidinge A | 19 | 15 | 3 | 1 | 201 | 103 | 692 | 435 | 50 |
3 | TTC Merelbeke E | 19 | 12 | 7 | 0 | 168 | 136 | 600 | 528 | 42 |
4 | TTC Olsene vzw A | 19 | 10 | 6 | 3 | 152 | 152 | 574 | 592 | 41 |
5 | TTC Zele B | 18 | 11 | 7 | 0 | 150 | 138 | 550 | 526 | 40 |
6 | TTC Kruibeke vzw B | 19 | 9 | 8 | 2 | 164 | 140 | 603 | 542 | 38 |
7 | TTC Galmaarden B | 19 | 9 | 8 | 2 | 146 | 158 | 538 | 583 | 38 |
8 | TTC Sint-Pauwels vzw B | 19 | 8 | 10 | 1 | 153 | 151 | 578 | 563 | 36 |
9 | TTC De Pinte A | 19 | 6 | 11 | 2 | 104 | 200 | 421 | 688 | 33 |
10 | KTTC Eikenlo-Eeklo vzw A | 19 | 5 | 13 | 1 | 150 | 154 | 585 | 572 | 30 |
11 | Tafeltennisclub C | 18 | 2 | 15 | 1 | 76 | 212 | 374 | 714 | 22 |
12 | TTC Merelbeke G | 19 | 0 | 18 | 1 | 82 | 222 | 391 | 752 | 20 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 3A - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Maldegem B | 17 | 16 | 1 | 0 | 192 | 80 | 665 | 339 | 49 |
2 | TTC Aalst B | 17 | 12 | 4 | 1 | 173 | 99 | 609 | 425 | 42 |
3 | Tafeltennisclub D | 17 | 10 | 5 | 2 | 161 | 111 | 583 | 447 | 39 |
4 | TTC Denderleeuw 2001 A | 17 | 11 | 6 | 0 | 157 | 115 | 568 | 453 | 39 |
5 | TTC Sleidinge B | 17 | 10 | 7 | 0 | 155 | 117 | 563 | 473 | 37 |
6 | KTTC Meteor Oudenaarde B | 17 | 9 | 8 | 0 | 124 | 148 | 480 | 550 | 35 |
7 | TTC HtB Lebbeke A | 17 | 8 | 7 | 2 | 140 | 132 | 514 | 488 | 35 |
8 | TTC Stekene VZW E | 17 | 8 | 8 | 1 | 126 | 146 | 484 | 557 | 34 |
9 | TTC Kruibeke vzw D | 17 | 4 | 13 | 0 | 87 | 185 | 358 | 639 | 24 |
10 | TTC Egmont Zottegem A | 17 | 1 | 16 | 0 | 86 | 186 | 395 | 638 | 19 |
11 | TTC Nova Opdorp vzw D | 16 | 1 | 15 | 0 | 87 | 169 | 379 | 589 | 18 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 3B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Stekene VZW D | 18 | 17 | 1 | 0 | 220 | 68 | 725 | 363 | 52 |
2 | TTC Ninove C | 18 | 16 | 2 | 0 | 202 | 86 | 701 | 390 | 50 |
3 | TTC Aalst C | 19 | 11 | 8 | 0 | 156 | 148 | 588 | 565 | 41 |
4 | TTC Hamme D | 18 | 9 | 6 | 3 | 152 | 136 | 542 | 528 | 38 |
5 | TTC Olsene vzw B | 18 | 10 | 7 | 1 | 153 | 135 | 581 | 499 | 38 |
6 | TTC Deinze vzw C | 18 | 9 | 7 | 2 | 164 | 124 | 576 | 479 | 37 |
7 | TTC Rooigem Gent VZW J | 19 | 7 | 10 | 2 | 133 | 171 | 520 | 634 | 35 |
8 | TTC Lobos-Lochristi B | 18 | 8 | 9 | 1 | 154 | 134 | 569 | 508 | 35 |
9 | KTTC Eikenlo-Eeklo vzw B | 18 | 8 | 9 | 1 | 126 | 162 | 496 | 577 | 35 |
10 | Tafeltennisclub E | 19 | 5 | 12 | 2 | 147 | 157 | 579 | 586 | 31 |
11 | TTC De Pinte B | 19 | 3 | 15 | 1 | 90 | 214 | 426 | 710 | 26 |
12 | TTC Triumph Ge Mo C | 18 | 0 | 17 | 1 | 63 | 225 | 288 | 752 | 18 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 4A - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Ronse C | 16 | 16 | 0 | 0 | 201 | 55 | 670 | 323 | 48 |
2 | TTC Merelbeke K | 16 | 10 | 6 | 0 | 141 | 115 | 522 | 465 | 36 |
3 | TTC QLT Gent D | 16 | 9 | 7 | 0 | 134 | 122 | 493 | 463 | 34 |
4 | TTC Lobos-Lochristi C | 14 | 9 | 4 | 1 | 137 | 87 | 484 | 341 | 33 |
5 | TTC De Pinte C | 16 | 8 | 7 | 1 | 130 | 126 | 496 | 483 | 33 |
6 | Tafeltennisclub F | 16 | 8 | 8 | 0 | 134 | 122 | 516 | 476 | 32 |
7 | TTC HNO Assenede B | 14 | 6 | 7 | 1 | 108 | 116 | 396 | 432 | 27 |
8 | TTC Denderleeuw 2001 C | 14 | 3 | 8 | 3 | 85 | 139 | 360 | 491 | 23 |
9 | TTC Deinze vzw F | 16 | 1 | 13 | 2 | 74 | 182 | 320 | 618 | 20 |
10 | KTTC Eikenlo-Eeklo vzw C | 14 | 2 | 12 | 0 | 72 | 152 | 347 | 512 | 18 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC QLT Gent C | 17 | 15 | 0 | 2 | 212 | 60 | 678 | 282 | 49 |
2 | TTC Sterke Stut Oosterzele VZW B | 16 | 15 | 0 | 1 | 213 | 43 | 688 | 207 | 47 |
3 | TTC Ouwegem A | 17 | 14 | 3 | 0 | 203 | 68 | 660 | 293 | 45 |
4 | TTC Maldegem C | 16 | 11 | 4 | 1 | 176 | 80 | 575 | 369 | 39 |
5 | Tafeltennisclub Wetteren C | 16 | 7 | 9 | 0 | 121 | 135 | 457 | 465 | 30 |
6 | Tafeltennisclub G | 16 | 6 | 9 | 1 | 113 | 143 | 451 | 496 | 29 |
7 | TTC Egmont Zottegem C | 18 | 4 | 13 | 1 | 106 | 182 | 410 | 650 | 27 |
8 | TTC Zele D | 17 | 4 | 12 | 1 | 92 | 180 | 413 | 618 | 26 |
9 | TTC Rooigem Gent VZW M | 17 | 4 | 12 | 1 | 86 | 186 | 332 | 630 | 26 |
10 | TTC Triumph Ge Mo D | 17 | 3 | 12 | 2 | 68 | 203 | 270 | 654 | 24 |
11 | TTC Ronse E | 17 | 4 | 13 | 0 | 81 | 191 | 344 | 614 | 23 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 5C - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TTC Kruibeke vzw E | 11 | 8 | 0 | 3 | 125 | 51 | 405 | 220 | 30 |
2 | TTC De Pinte D | 12 | 7 | 2 | 3 | 111 | 81 | 406 | 299 | 29 |
3 | TTC HtB Lebbeke C | 11 | 7 | 2 | 2 | 115 | 61 | 390 | 236 | 27 |
4 | TTC Stekene VZW I | 11 | 7 | 3 | 1 | 110 | 66 | 370 | 256 | 26 |
5 | Tafeltennisclub H | 12 | 5 | 5 | 2 | 112 | 80 | 390 | 304 | 24 |
6 | TTC Olsene vzw D | 13 | 4 | 8 | 1 | 96 | 112 | 368 | 400 | 22 |
7 | TTC Denderleeuw 2001 D | 11 | 3 | 8 | 0 | 70 | 106 | 259 | 356 | 17 |
8 | TTC Triumph Ge Mo F | 13 | 0 | 13 | 0 | 13 | 195 | 85 | 602 | 12 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Kalender en uitslagen VTTL
Reeks A LAND VTTL - RegionVTTL - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 19:00:00 | Turnhout B | A | 10-6 (af) |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | A | Geelse B | 7-9 (af) |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | Schulen C | A | 11-5 (af) |
4 | 2023-10-07 | 19:00:00 | A | Kruibeke A | 5-11 (af) |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | De Woudpalet A | A | 10-6 (af) |
6 | 2023-10-21 | 19:00:00 | Hurricane A | A | 10-6 (af) |
7 | 2023-11-04 | 19:00:00 | A | Salamander A | 4-12 (af) |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | Nova A | A | 12-4 (af) |
9 | 2023-11-25 | 19:00:00 | A | Zonnebeke A | 13-3 (af) |
10 | 2023-12-02 | 19:00:00 | Diest B | A | 13-3 (af) |
11 | 2023-12-09 | 19:00:00 | A | Rooigem-Gent D | 9-7 (af) |
12 | 2024-01-13 | 19:00:00 | A | Turnhout B | 0-0 af |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | Geelse B | A | 0-0 af (af) |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | A | Schulen C | 0-0 af |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | Kruibeke A | A | 0-0 af (af) |
16 | 2024-02-17 | 19:00:00 | A | De Woudpalet A | 0-0 af |
17 | 2024-02-24 | 19:00:00 | A | Hurricane A | 0-0 af |
18 | 2024-03-09 | 19:00:00 | Salamander A | A | 0-0 af (af) |
19 | 2024-03-16 | 19:00:00 | A | Nova A | 0-0 af |
20 | 2024-03-30 | 19:00:00 | Zonnebeke A | A | 0-0 af (af) |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | A | Diest B | 0-0 af |
22 | 2024-04-20 | 19:00:00 | Rooigem-Gent D | A | 0-0 af (af) |
Afdeling 1 - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 19:00:00 | St. Pauwels A | B | 7-9 |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | B | Ninove B | 12-4 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | QLT Gent A | B | 6-10 |
4 | 2023-10-07 | 19:00:00 | B | Rooigem-Gent F | 14-2 |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | Stekene C | B | 6-10 |
6 | 2023-10-21 | 19:00:00 | Lobos A | B | 8-8 |
7 | 2023-11-04 | 19:00:00 | B | Hamme B | 8-8 |
8 | 2023-11-17 | 20:00:00 | Rooigem-Gent E | B | 4-12 |
9 | 2023-11-25 | 19:00:00 | B | Wetteren A | 12-4 |
10 | 2023-12-02 | 19:00:00 | Merelbeke D | B | 11-5 |
11 | 2023-12-09 | 19:00:00 | B | Meteor A | 7-9 |
12 | 2024-01-13 | 19:00:00 | B | St. Pauwels A | 4-12 |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | Ninove B | B | 8-8 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | B | QLT Gent A | 3-13 |
15 | 2024-02-09 | 20:00:00 | Rooigem-Gent F | B | 7-9 |
16 | 2024-02-17 | 19:00:00 | B | Stekene C | 4-12 |
17 | 2024-02-24 | 19:00:00 | B | Lobos A | 8-8 |
18 | 2024-03-08 | 20:00:00 | Hamme B | B | 7-9 |
19 | 2024-03-16 | 19:00:00 | B | Rooigem-Gent E | |
20 | 2024-03-22 | 20:00:00 | Wetteren A | B | |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | B | Merelbeke D | |
22 | 2024-04-20 | 19:30:00 | Meteor A | B |
Afdeling 2B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 19:00:00 | St. Pauwels B | C | 15-1 |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | C | Sleidinge A | 3-13 |
3 | 2023-09-29 | 20:00:00 | Olsene A | C | 9-7 |
4 | 2023-10-07 | 19:00:00 | C | Kruibeke B | 2-14 |
5 | 2023-10-13 | 20:00:00 | KTTC Eikenlo A | C | 14-2 |
6 | 2023-10-20 | 20:00:00 | Merelbeke G | C | 6-10 |
7 | 2023-11-04 | 19:00:00 | C | Galmaarden B | 6-10 |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | Zele B | C | 11-5 |
9 | 2023-11-25 | 19:00:00 | C | TTC Deinze A | 1-15 |
10 | 2023-12-01 | 20:00:00 | De Pinte A | C | 11-5 |
11 | 2023-12-09 | 19:00:00 | C | Merelbeke E | 2-14 |
12 | 2024-01-13 | 19:00:00 | C | St. Pauwels B | 6-10 |
13 | 2024-01-19 | 20:00:00 | Sleidinge A | C | 11-5 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | C | Olsene A | 8-8 |
15 | 2024-02-09 | 20:00:00 | Kruibeke B | C | 16-0 |
16 | 2024-02-17 | 19:00:00 | C | KTTC Eikenlo A | 4-12 |
17 | 2024-02-24 | 19:00:00 | C | Merelbeke G | 9-7 |
18 | 2024-03-08 | 20:15:00 | Galmaarden B | C | 16-0 ff |
19 | 2024-03-16 | 19:00:00 | C | Zele B | |
20 | 2024-03-29 | 20:00:00 | TTC Deinze A | C | |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | C | De Pinte A | |
22 | 2024-04-19 | 20:00:00 | Merelbeke E | C |
Afdeling 3A - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-15 | 20:00:00 | Egmont A | D | 4-12 |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | D | HtB Lebbeke A | 12-4 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | Kruibeke D | D | 3-13 |
4 | 2023-10-07 | 19:00:00 | D | Maldegem B | 5-11 |
5 | 2023-10-13 | 20:00:00 | Sleidinge B | D | 13-3 |
6 | 2023-10-20 | 20:00:00 | Aalst B | D | 7-9 |
7 | 2023-11-04 | 19:00:00 | D | D'leeuw 2001 A | 10-6 |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | Nova D | D | 4-12 |
9 | 0000-00-00 | 00:00:00 | D | Vrij | |
10 | 2023-12-01 | 20:00:00 | Stekene E | D | 10-6 |
11 | 2023-12-09 | 19:00:00 | D | Meteor B | 13-3 |
12 | 2024-01-13 | 19:00:00 | D | Egmont A | 13-3 |
13 | 2024-01-19 | 20:00:00 | HtB Lebbeke A | D | 8-8 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | D | Kruibeke D | 15-1 |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | Maldegem B | D | 10-6 |
16 | 2024-02-17 | 19:00:00 | D | Sleidinge B | 7-9 |
17 | 2024-02-24 | 19:00:00 | D | Aalst B | 8-8 |
18 | 2024-03-08 | 19:30:00 | D'leeuw 2001 A | D | 7-9 |
19 | 2024-03-16 | 19:00:00 | D | Nova D | |
20 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij | D | |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | D | Stekene E | |
22 | 2024-04-20 | 19:30:00 | Meteor B | D |
Afdeling 3B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 19:00:00 | E | Hamme D | 8-8 |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | KTTC Eikenlo B | E | 9-7 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | E | Gemo C | 12-4 |
4 | 2023-10-07 | 19:00:00 | Ninove C | E | 10-6 |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | E | Olsene B | 4-12 |
6 | 2023-10-21 | 19:00:00 | E | Aalst C | 7-9 |
7 | 2023-11-03 | 20:00:00 | De Pinte B | E | 9-7 |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | E | Rooigem-Gent J | 13-3 |
9 | 2023-11-24 | 20:00:00 | TTC Deinze C | E | 10-6 |
10 | 2023-12-02 | 19:00:00 | E | Lobos B | 11-5 |
11 | 2023-12-08 | 20:00:00 | Stekene D | E | 10-6 |
12 | 2024-01-13 | 19:00:00 | Hamme D | E | 8-8 |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | E | KTTC Eikenlo B | 7-9 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | Gemo C | E | 3-13 |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | E | Ninove C | 7-9 |
16 | 2024-02-16 | 20:00:00 | Olsene B | E | 12-4 |
17 | 2024-02-23 | 20:00:00 | Aalst C | E | 9-7 |
18 | 2024-03-09 | 19:00:00 | E | De Pinte B | 9-7 |
19 | 2024-03-15 | 20:00:00 | Rooigem-Gent J | E | 11-5 |
20 | 2024-03-30 | 19:00:00 | E | TTC Deinze C | |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | Lobos B | E | |
22 | 2024-04-20 | 19:00:00 | E | Stekene D |
Afdeling 4A - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0000-00-00 | 00:00:00 | F | Vrij 2 | |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | KTTC Eikenlo C | F | 9-7 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | F | HNO Assenede B | 12-4 |
4 | 2023-10-06 | 20:00:00 | QLT Gent D | F | 6-10 |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | F | Ronse C | 3-13 |
6 | 2023-10-21 | 19:00:00 | F | Merelbeke K | 5-11 |
7 | 2023-11-03 | 20:00:00 | De Pinte C | F | 4-12 |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | F | TTC Deinze F | 11-5 |
9 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 1 | F | |
10 | 2023-12-02 | 19:00:00 | F | Lobos C | 7-9 |
11 | 2023-12-15 | 19:30:00 | D'leeuw 2001 C | F | 4-12 |
12 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 2 | F | |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | F | KTTC Eikenlo C | 11-5 |
14 | 2024-01-26 | 20:15:00 | HNO Assenede B | F | 5-11 |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | F | QLT Gent D | 5-11 |
16 | 2024-02-16 | 20:00:00 | Ronse C | F | 10-6 |
17 | 2024-02-23 | 20:00:00 | Merelbeke K | F | 11-5 |
18 | 2024-03-09 | 19:00:00 | F | De Pinte C | 6-10 |
19 | 2024-03-15 | 20:00:00 | TTC Deinze F | F | 5-11 |
20 | 0000-00-00 | 00:00:00 | F | Vrij 1 | |
21 | 2024-04-13 | 19:00:00 | Lobos C | F | |
22 | 2024-04-20 | 19:00:00 | F | D'leeuw 2001 C |
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 19:00:00 | G | Egmont C | 11-5 |
2 | 2023-09-23 | 19:00:00 | Maldegem C | G | 15-1 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | G | Gemo D | 12-4 |
4 | 2023-10-06 | 20:00:00 | QLT Gent C | G | 12-4 |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | G | Ronse E | 14-2 |
6 | 2023-10-21 | 19:00:00 | G | Rooigem-Gent M | 7-9 |
7 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij | G | |
8 | 2023-11-18 | 19:00:00 | G | Wetteren C | 5-11 |
9 | 2023-11-25 | 19:00:00 | Zele D | G | 6-10 |
10 | 2023-12-02 | 19:00:00 | G | Ouwegem A | 0-16 |
11 | 2023-12-15 | 19:30:00 | Sterke Stut B | G | 14-2 |
12 | 2024-01-12 | 20:00:00 | Egmont C | G | 12-4 |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | G | Maldegem C | 2-14 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | Gemo D | G | 2-14 |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | G | QLT Gent C | 3-13 |
16 | 2024-02-16 | 20:00:00 | Ronse E | G | 0-16 |
17 | 2024-02-24 | 13:30:00 | Rooigem-Gent M | G | 8-8 |
18 | 0000-00-00 | 00:00:00 | G | Vrij | |
19 | 2024-03-16 | 14:00:00 | Wetteren C | G | |
20 | 2024-03-30 | 19:00:00 | G | Zele D | |
21 | 2024-04-12 | 20:30:00 | Ouwegem A | G | |
22 | 2024-04-20 | 19:00:00 | G | Sterke Stut B |
Afdeling 5C - Prov. Oost-Vl. - Heren:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0000-00-00 | 00:00:00 | H | Vrij 2 | |
2 | 2023-09-22 | 20:00:00 | Olsene D | H | 9-7 |
3 | 2023-09-30 | 19:00:00 | H | Gemo F | 16-0 |
4 | 2023-10-06 | 20:00:00 | HtB Lebbeke C | H | 12-4 |
5 | 2023-10-14 | 19:00:00 | H | Kruibeke E | 8-8 |
6 | 0000-00-00 | 00:00:00 | H | Vrij 4 | |
7 | 2023-11-03 | 20:00:00 | De Pinte D | H | 4-12 |
8 | 0000-00-00 | 00:00:00 | H | Vrij 3 | |
9 | 2023-11-24 | 20:00:00 | Stekene I | H | 9-7 |
10 | 0000-00-00 | 00:00:00 | H | Vrij 1 | |
11 | 2023-12-15 | 19:30:00 | D'leeuw 2001 D | H | 2-14 |
12 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 2 | H | |
13 | 2024-01-20 | 19:00:00 | H | Olsene D | 9-7 |
14 | 2024-01-27 | 19:00:00 | Gemo F | H | 0-16 |
15 | 2024-02-10 | 19:00:00 | H | HtB Lebbeke C | 4-12 |
16 | 2024-02-17 | 19:00:00 | Kruibeke E | H | 9-7 |
17 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 4 | H | |
18 | 2024-03-09 | 19:00:00 | H | De Pinte D | 8-8 |
19 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 3 | H | |
20 | 2024-03-30 | 19:00:00 | H | Stekene I | |
21 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij 1 | H | |
22 | 2024-04-20 | 19:00:00 | H | D'leeuw 2001 D |