Sterktelijst Sporta
Sterktelijst Jeugd:
Volgnr | Index | Aansluitingsnr | Naam | Klassement |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | 47216 | OP DE BEECK LENN | C6 |
2 | 2 | 50363 | VANDECASTEELE SANDER | C6 |
3 | 3 | 47602 | WULGAERT VIC | E0 |
4 | 4 | 52492 | CARNIER JOPPE | E2 |
5 | 21 | 53059 | BOEL FELIX | NG |
6 | 21 | 56425 | COLMAN VINCE | NG |
7 | 21 | 53915 | DE GROOT LOWIE | NG |
8 | 21 | 54203 | DE VOS JESSE | NG |
9 | 21 | 55407 | HONORÉ MAXIMILIEN | NG |
10 | 21 | 54806 | KUKULIER ARSENII | NG |
11 | 21 | 54803 | NAUDTS JOREN | NG |
12 | 21 | 55408 | NICQUE MAURO | NG |
13 | 21 | 54359 | ROOSEN HANNES | NG |
14 | 21 | 56394 | VAN DEN BROUCK RICO | NG |
15 | 21 | 54937 | VAN EETVELT VINCE | NG |
16 | 21 | 54202 | VAN LOKEREN PALLIETER | NG |
17 | 21 | 50364 | VANDECASTEELE HANNE | NG |
18 | 21 | 47628 | VANDERVREKEN TIBEN | NG |
19 | 21 | 56424 | VANEYCKEN KORNEEL | NG |
20 | 21 | 54804 | VERELST LUCAS | NG |
21 | 21 | 47129 | VERROEYE LEANDER | NG |
Rangschikking Sporta
Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova B | 8 | 7 | 1 | 0 | 59 | 21 | 194 | 89 | 22 |
2 | A | 8 | 5 | 3 | 0 | 46 | 34 | 162 | 134 | 18 |
3 | Bernardus A | 8 | 3 | 4 | 1 | 40 | 40 | 155 | 143 | 15 |
4 | Teneramonda A | 8 | 3 | 5 | 0 | 31 | 49 | 122 | 177 | 14 |
5 | Hof Ter Burst A | 8 | 1 | 6 | 1 | 24 | 56 | 96 | 186 | 11 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 2T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A | 7 | 6 | 1 | 0 | 50 | 20 | 164 | 83 | 19 |
2 | Bernardus A | 7 | 5 | 2 | 0 | 40 | 30 | 137 | 112 | 17 |
3 | Kruibeke A | 7 | 3 | 4 | 0 | 29 | 41 | 113 | 146 | 13 |
4 | Hamme A | 7 | 3 | 4 | 0 | 32 | 38 | 116 | 139 | 13 |
5 | Teneramonda A | 6 | 0 | 6 | 0 | 19 | 41 | 88 | 138 | 6 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamme A | 10 | 9 | 0 | 1 | 72 | 28 | 238 | 118 | 29 |
2 | Nova C | 10 | 7 | 1 | 2 | 78 | 22 | 249 | 119 | 26 |
3 | Temse A | 10 | 5 | 5 | 0 | 55 | 45 | 206 | 172 | 20 |
4 | B | 10 | 4 | 4 | 2 | 48 | 52 | 179 | 191 | 20 |
5 | Hof Ter Burst B | 10 | 2 | 7 | 1 | 27 | 73 | 122 | 245 | 15 |
6 | Zele C | 10 | 0 | 10 | 0 | 20 | 80 | 101 | 250 | 10 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 3T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova C | 9 | 9 | 0 | 0 | 72 | 18 | 228 | 96 | 27 |
2 | Hof Ter Burst A | 7 | 5 | 1 | 1 | 42 | 27 | 154 | 109 | 18 |
3 | Temse A | 8 | 4 | 2 | 2 | 41 | 39 | 156 | 149 | 18 |
4 | B | 8 | 2 | 6 | 0 | 33 | 47 | 132 | 172 | 12 |
5 | Hof Ter Burst B | 8 | 2 | 6 | 0 | 28 | 51 | 102 | 167 | 12 |
6 | Hamme B | 8 | 0 | 7 | 1 | 23 | 57 | 109 | 188 | 9 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamme B | 10 | 8 | 2 | 0 | 74 | 26 | 248 | 117 | 26 |
2 | Temse B | 10 | 7 | 2 | 1 | 67 | 33 | 226 | 134 | 25 |
3 | C | 10 | 4 | 4 | 2 | 52 | 48 | 193 | 180 | 20 |
4 | Teneramonda B | 10 | 4 | 5 | 1 | 44 | 56 | 169 | 188 | 19 |
5 | Kruibeke B | 10 | 2 | 5 | 3 | 36 | 64 | 128 | 213 | 17 |
6 | Kruibeke C | 10 | 1 | 8 | 1 | 27 | 73 | 109 | 241 | 12 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Afdeling 4T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Plaats | Ploegnaam | AI | GI | VI | DI | GW | VW | GS | VS | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stekene A | 8 | 8 | 0 | 0 | 68 | 12 | 213 | 51 | 24 |
2 | Temse B | 8 | 5 | 2 | 1 | 45 | 35 | 162 | 130 | 19 |
3 | Zele C | 8 | 4 | 3 | 1 | 39 | 41 | 143 | 144 | 17 |
4 | C | 8 | 3 | 4 | 1 | 40 | 40 | 139 | 140 | 15 |
5 | Teneramonda B | 8 | 1 | 6 | 1 | 29 | 51 | 113 | 176 | 11 |
6 | Kruibeke B | 8 | 0 | 6 | 2 | 19 | 61 | 73 | 202 | 10 |
Legende:
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
AI: gespeelde wedstrijden, GI: gewonnen wedstrijden, DI: gelijkgespeelde wedstrijden, GW: gewonnen matchen, VW: verloren matchen, GS: gewonnen sets, VS: verloren sets.
Kalender en uitslagen Sporta
Afdeling 2 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0000-00-00 | 00:00:00 | A | Vrij | |
2 | 2023-09-23 | 09:30:00 | Nova B | A | 7-3 |
3 | 2023-09-30 | 14:00:00 | A | Teneramonda A | 6-4 |
4 | 2023-10-14 | 14:00:00 | Hof Ter Burst A | A | 0-10 |
5 | 2023-10-21 | 14:00:00 | A | Bernardus A | 7-3 |
6 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij | A | |
7 | 2023-11-11 | 14:00:00 | A | Nova B | 4-6 |
8 | 2023-11-18 | 14:00:00 | Teneramonda A | A | 7-3 |
9 | 2023-11-25 | 14:00:00 | A | Hof Ter Burst A | 7-3 |
10 | 2023-12-02 | 09:30:00 | Bernardus A | A | 4-6 |
Afdeling 2T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
12 | 2024-01-13 | 14:00:00 | A | Kruibeke A | 9-1 |
13 | 2024-01-20 | 14:00:00 | Teneramonda A | A | 2-8 |
14 | 0000-00-00 | 00:00:00 | A | Vrij | |
15 | 2024-02-03 | 14:00:00 | A | Bernardus A | 6-4 |
16 | 2024-02-10 | 10:00:00 | Hamme A | A | 3-7 |
17 | 2024-02-24 | 14:00:00 | Kruibeke A | A | 1-9 |
18 | 2024-03-02 | 14:00:00 | A | Teneramonda A | 7-3 |
19 | 0000-00-00 | 00:00:00 | Vrij | A | |
20 | 2024-03-16 | 09:30:00 | Bernardus A | A | 6-4 |
21 | 2024-03-23 | 14:00:00 | A | Hamme A |
Afdeling 3 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 14:00:00 | B | Zele C | 10-0 |
2 | 2023-09-23 | 09:30:00 | Nova C | B | 8-2 |
3 | 2023-09-30 | 14:00:00 | B | Hamme A | 2-8 |
4 | 2023-10-14 | 14:00:00 | Hof Ter Burst B | B | 5-5 |
5 | 2023-10-21 | 14:00:00 | B | Temse A | 6-4 |
6 | 2023-10-28 | 10:00:00 | Zele C | B | 3-7 |
7 | 2023-11-11 | 14:00:00 | B | Nova C | 5-5 |
8 | 2023-11-18 | 10:00:00 | Hamme A | B | 10-0 |
9 | 2023-11-25 | 14:00:00 | B | Hof Ter Burst B | 8-2 |
10 | 2023-10-07 | 14:00:00 | Temse A | B | 7-3 |
Afdeling 3T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
12 | 2024-01-13 | 14:00:00 | B | Temse A | 3-7 |
13 | 2024-01-20 | 14:00:00 | Hof Ter Burst A | B | 6-4 |
14 | 2024-01-27 | 14:00:00 | B | Hof Ter Burst B | 8-2 |
15 | 2024-02-03 | 14:00:00 | B | Nova C | 2-8 |
16 | 2024-02-10 | 10:00:00 | Hamme B | B | 4-6 |
17 | 2024-02-24 | 14:00:00 | Temse A | B | 6-4 |
18 | 2024-03-02 | 14:00:00 | B | Hof Ter Burst A | 3-7 |
19 | 2024-03-09 | 14:00:00 | Hof Ter Burst B | B | 3-7 |
20 | 2024-03-16 | 09:30:00 | Nova C | B | 7-3 |
21 | 2024-03-23 | 14:00:00 | B | Hamme B |
Afdeling 4 - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2023-09-16 | 14:00:00 | C | Temse B | 5-5 |
2 | 2023-09-23 | 14:00:00 | Kruibeke C | C | 3-7 |
3 | 2023-09-30 | 14:00:00 | C | Hamme B | 7-3 |
4 | 2023-10-14 | 14:00:00 | Teneramonda B | C | 3-7 |
5 | 2023-10-21 | 14:00:00 | C | Kruibeke B | 4-6 |
6 | 2023-10-28 | 10:00:00 | Temse B | C | 6-4 |
7 | 2023-11-11 | 14:00:00 | C | Kruibeke C | 7-3 |
8 | 2023-11-18 | 10:00:00 | Hamme B | C | 8-2 |
9 | 2023-11-25 | 14:00:00 | C | Teneramonda B | 4-6 |
10 | 2023-12-02 | 14:00:00 | Kruibeke B | C | 5-5 |
Afdeling 4T - Oost-Vlaanderen - Jeugd:
Week | Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Score |
---|---|---|---|---|---|
12 | 2024-01-13 | 14:00:00 | C | Kruibeke B | 9-1 |
13 | 2024-01-20 | 10:00:00 | Zele C | C | 8-2 |
14 | 2024-01-27 | 14:00:00 | C | Temse B | 5-5 |
15 | 2024-02-03 | 14:00:00 | C | Teneramonda B | 10-0 |
16 | 2024-02-10 | 14:00:00 | Stekene A | C | 9-1 |
17 | 2024-02-24 | 14:00:00 | Kruibeke B | C | 2-8 |
18 | 2024-03-02 | 14:00:00 | C | Zele C | 4-6 |
19 | 2024-03-09 | 10:00:00 | Temse B | C | 9-1 |
20 | 2024-03-16 | 14:00:00 | Teneramonda B | C | |
21 | 2024-03-23 | 14:00:00 | C | Stekene A |